Președintele Consiliului Director al clubului ACS Poli Timișoara, Florențiu Staicu, a făcut publicăazi o scrisoare deschisă, pe care o redăm integral: ACS Poli Timișoara este un club susținut financiar și moral de Primăria Municipiului Timișoara, Consiliul Județean Timiș și Universitatea Politehnica. Noul club-fanion al Banatului a fost organizat pe principiul promovării specialiștilor locali, din punct... Read More
