Primăria Timișoara anunță demolarea unor construcții ridicate ilegal pe domeniul public, în zona străzii Lacului din Timișoara. Costurile vor fi suportate de cei responsabili Primăria Timișoara a transmis că, luni, au fost puse în aplicare măsurile dispuse pentru desființarea unor construcții realizate fără autorizație pe domeniul public. Potrivit reprezentanților municipalității, intervenția a avut loc pe... Read More


















