Vineri, 23 mai 2014, în Sala de Consiliu a Primăriei Municipiului Timișoara, s-a desfășurat prezentarea proiectului național intitulat “Relansarea gimnasticii românești„. La conferința de presă, alături de fostele mari glorii ale gimnasticii românești, Simona Amânar și Lavinia Miloșovici, au fost prezenți reprezentanți ai cluburilor sportive de gimnasticădin Timișoara.  Sub sloganul “Ţară, țară, vrem campioane„,... Read More
