Prețul locuințelor a scăzut și anul trecut | Timișoara, singurul oraș mare unde prețurile au crescut
Timișoara este singurul oraș mare din România unde prețul mediu al locuințelor a crescut anul trecut, în condițiile în care în București s-a înregistrat cea mai mare scădere, astfel căper ansamblu apartamentele s-au ieftinit cu 8,2%, potrivit unui studiu al imobiliare.ro, realizat în șase orașe. Dacăanii 2011 și 2012 au fost caracterizați de o evidentătendințăde... Read More
