Înperioada 2-8 decembrie are loc la Timișoara ANALOG MANIA, festival dedicat artei și aparaturii analogice. Evenimentul este organizat de Ambulanța Culturalăîn colaborare cu Societatea Timișoara, Direcția Județeanăpentru CulturăTimiș, Librăria Cărturești și Casa Studenților. Parteneri media Radio Timișoara și TVR Timișoara. Declarat, la nivel de intenție, cel mai mic festival din Timișoara, ANALOG MANIA este o... Read More
