Fericire fără margini pentru un primar, după ce a obținut încrederea localnicilor pentru al doilea mandat de primar.Primarul a făcut cu mâna localnicilor din șaua calului.
Ion Popescu, primarul din Drăguțești, Gorj, a ieșit călare, după ce a aflat că va obține un al doilea mandat în fruntea primăriei. El a condus un alai de mașini, în miez de noapte, privind de la înălțime oamenii de pe marginea șoselei, care îl felicitau și îl aplaudau.Însoțit de muzică populară și de zeci de mașini, primarul Ion Popescu a sărbătorit în uralele locuitorilor.

septembrie 28, 2020
Primarul a ieșit călare după numărarea voturilor VIDEO
by petre
Fericire fără margini pentru un primar, după ce a obținut încrederea localnicilor pentru al doilea mandat de primar.Primarul a făcut cu mâna localnicilor din șaua calului.Ion Popescu, primarul din Drăguțești, Gorj, a ieșit călare, după ce a aflat că va obține un al doilea mandat în fruntea primăriei. El a condus un alai de mașini,... Read More

