Gata cu parcarea oriunde la Timișoara. Poliția localăa demarat o campanie de sancționare a șoferilor care parcheazăîn locuri interzise și chiar ridicămașini, așa cum se vede în filmul realizat de reporterii noștri marți, când o mașinăparcatăpe trecerea de pietoni în zona Pieții Mărăști a fost ridicatăde o echipăa ADP coordonatăde un echipaj al Poliției locale.

februarie 10, 2015
VIDEO! Mașinăparcatăaiurea, ridicatăde Poliție și ADP
by petre
Gata cu parcarea oriunde la Timișoara. Poliția localăa demarat o campanie de sancționare a șoferilor care parcheazăîn locuri interzise și chiar ridicămașini, așa cum se vede în filmul realizat de reporterii noștri marți, când o mașinăparcatăpe trecerea de pietoni în zona Pieții Mărăști a fost ridicatăde o echipăa ADP coordonatăde un echipaj al Poliției locale.... Read More




